Aktualności

Urząd Miasta=>Aktualności

Rozmiar tekstu: A A A Wydrukuj artykuł


08-11-2012 12:36

Podziękowania za przekazanie 1%

Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które poprzez Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu przekazało 1% podatku na rozwój działalności kulturalnej w Porębie.

Otrzymane środki w kwocie 699 zł będą przeznaczone na kolejne numery „Raptularza Kulturalnego” oraz działalność Klubu Pasjonatów Historii Lokalnej.

„Raptularz Kulturalny” ukazuje się w wersji elektronicznej co trzy miesiące. Coraz większe zainteresowanie młodych mieszkańców współpracą z redakcją, zaangażowanie członków kolegium /pasjonatów-społeczników/ pozwala mieć przekonanie, że pismo wydawane jest na wysokim poziomie i cieszy się coraz większą czytelnością mieszkańców /i nie tylko/.

Jednocześnie zapraszamy do współpracy sponsorów oraz wszystkich zainteresowanych, którzy chcą wesprzeć merytorycznie, finansowo czy rzeczowo kulturalne czasopismo. Raptularz Kulturalny jest dostępny na stronach internetowych: www.mokporeba.pl www.mbpporeba.pl www.umporeba.pl www.e-poreba.pl oraz www.porebianie.pl

Dziękując za przekazane środki, zwracamy się z uprzejmą prośbą by w 2013 roku również wspomóc naszą działalność przekazując 1% podatku.


Wyświetlono: 1259 razy
Urząd Miasta Poręba - [1870]