Aktualności

Urząd Miasta=>Aktualności

Rozmiar tekstu: A A A Wydrukuj artykuł


19-02-2015 19:51

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek w Miejskim Zespole Szkół w Porębie - aktualizacja.

Uczniowie klas I –III brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpusek i Olimpusek z Języka Angielskiego. Test z zakresu edukacji wczesnoszkolnej pisało 53 uczniów, a z języka angielskiego 28 uczniów.

 
Z radością informujemy, że mamy laureatów ogólnopolskiej olimpiady OLIMPUSEK!
Z edukacji wczesnoszkolnej (na 5473 startujących z klas 2 i 4826 startujących z klas 3):
Emilia Kucia, klasa 2b –dyplom laureata - 11 miejsce w Polsce
Miłosz Kotela, klasa 2b - dyplom laureata - 13 miejsce w Polsce
Amelia Żelichowska, klasa 3b - dyplom laureata - 10 miejsce w Polsce
Nikola Czernik, klasa 3a - dyplom laureata - 11 miejsce w Polsce
Z języka angielskiego (na 2340 startujących z klas 1 i 3958 startujących z klas 2):
Mateusz Karcz, klasa 1b - dyplom laureata i nagroda książkowa - 2 miejsce w Polsce
Nadia Strójwąs, klasa 1a - dyplom laureata - 6 miejsce w Polsce
Julia Krzyżanowska, klasa 1a - dyplom laureata - 7 miejsce w Polsce
Emilia Rok, klasa 1c - dyplom laureata - 7 miejsce w Polsce
Iga Kiszel, klasa 1a- dyplom laureata - 7 miejsce w Polsce
Natalia Zajchowska, klasa 1b- dyplom laureata - 9 miejsce w Polsce
Dawid Jarosz, klasa 1b- dyplom laureata - 12 miejsce w Polsce
Amelia Trybek, klasa 1b- dyplom laureata - 14 miejsce w Polsce
Natalia Skwara, klasa 2b- dyplom laureata - 15 miejsce w Polsce
 

Pragniemy podkreślić fakt, że wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności, a ich wyniki w większości plasowały się powyżej średniej krajowej. Borówka Filip (kl.1a) 17 miejsce, Bartosz Stachurski (kl.1c) 20 miejsce, Mateusz Karcz (kl.1b) 21 miejsce, Natalia Zajchowska (kl.1b) 22 miejsce, Bartłomiej Urzędniczek (kl.1c) 25 miejsce, Natalia Hadrych (kl.1a) 25 miejsce, Zuzanna Kucia (kl.1a) 26 miejsce, Angelo Pańczyk (kl.1b) 28 miejsce, Zuzanna Wodzińska (kl.2b) 16 miejsce, Natalia Skwara (kl.2b) 17 miejsce, Antonina Nowak (kl.2b) 17 miejsce, Emilia Kułach (kl.2b) 20 miejsce i 21 w języku angielskim, Michał Kania (kl.2b) 20 miejsce, Amelia Makieła (kl.2b) 23 miejsce, Julia Szczerba (kl.2a) 24 miejsce, Magdalena Pałęga (kl.2a) 24 miejsce, Wojciech Rok (kl.3b) 16 miejsce, Jan Cebula (kl.3a) 20 miejsce, Iga Mucha (kl.3b) 20 miejsce, Mikołaj Rubin (kl.3a) 22 miejsce, Mateusz Wójcik (kl.3a) 25 miejsce.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych rezultatów i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach olimpiady OLIMPUSEK.


Wyświetlono: 1774 razy
Data ostatniej modyfikacji:19-02-2015 21:20 Lidia Kot - [15]