Aktualności

Urząd Miasta=>Aktualności

Rozmiar tekstu: A A A Wydrukuj artykuł


05-03-2015 21:58

Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału w konkursie plastycznym.

Przedmiotem konkursu są prace przestrzenne, przedstawiające zwierzęta związane z tradycją wielkanocną: kurczątko, zajączek lub owieczka. Głównym elementem składowym każdej z prac powinny być jajka: w postaci wydmuszki lub styropianowego modelu. Każdy uczestnik może nadesłać jedną pracę, o maksymalnych wymiarach 30x30 cm.

Do wszystkich prac powinny być dołączone następujące dane: imię, nazwisko, wiek, klasa, adres szkoły, którą reprezentuje uczestnik, oraz telefon kontaktowy. Prace należy odpowiednio zabezpieczyć, gdyż Organizator nie bierze odpowiedzialności za powstałe uszkodzenia.Każda praca, oprócz obowiązkowego elementu w postaci jajka, może zawierać elementy wykonane z dowolnych materiałów, takich jak: tektura, kalka, bibuła, filc, tkaniny, zboża; do zdobienia dozwolone jest używanie farb, pisaków i kredek. Mile widziane zastosowanie materiałów z recyklingu. Praca nie może jedynie zawierać elementów gotowych, dostępnych w sprzedaży, takich jak np. naklejki; nie będą także brane pod uwagę prace, co do których zachodzi uzasadnione podejrzenie, że zostały w całości zakupione lub oparte na zakupionym gotowym szkielecie.

Każdy uczestnik konkursu jest zobowiązany dołączyć do pracy konkursowej wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz ze stosownymi oświadczeniami, podpisanymi przez uprawnionych przedstawicieli uczestników konkursu.

Prace przyjmujemy do dnia 24 marca 2015 roku. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi podczas otwarcia wystawy w dniu 27 marca 2015 r. o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury.

Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora. Komisja doceni stuprocentowy wkład własny w wykonaną pracę.

Pobierz dołączone pliki
Nazwa dokumentuPobrano
1) Formularz zgłoszeniowy Dokument PDF 195
2) Regulamin konkursu Dokument PDF 199

Wyświetlono: 768 razy