Aktualności

Urząd Miasta=>Aktualności

Rozmiar tekstu: A A A Wydrukuj artykuł


13-03-2015 13:19

Komunikat Burmistrza Miasta Poręba o przeprowadzeniu w okresie przedświątecznym wiosennych porządków

Zwracam się z prośbą do mieszkańców Poręby o przeprowadzenie w okresie przedświątecznym wiosennych porządków. Bardzo proszę o uprzątnięcie nie tylko swoich posesji, ale również przyległych do nich bezpośrednio terenów miejskich (np. części chodników, rowów, pasów przydrożnej zieleni itp.).

Wspólnie zadbajmy o piękny wygląd naszego Miasta. Uprzątanie odpadów z wymienionych wyżej terenów należy przeprowadzić zgodnie z wymogami określonymi w Ustawie o utrzymaniu czystości w gminach z dnia 13 września 1996 r. (t.j. Dz. U. 2013.1399 z późn. zm.) oraz wymogami zawartymi w „Regulaminie o utrzymaniu czystości i porządku na terenie miasta Poręba” (Uchwała Rady Miasta Nr XXVI/2013/13 z dnia 11 marca 2013 r. – do wglądu na stronie www.bip.umporeba.pl). Pobierz regulamin.

Jednocześnie informuję, iż od 2015 roku będzie organizowany ogólno miejski konkurs na najpiękniejszy i najlepiej utrzymany ogród przydomowy, teren przy budynkach wielorodzinnych, ogród działkowy oraz budynek użyteczności publicznej. Szczegółowy Regulamin powyższego konkursu będzie zamieszczony na stronie BIP.

Pobierz dołączony plik
Nazwa dokumentuPobrano
1) Komunikat Dokument PDF 206

Wyświetlono: 1518 razy
Urząd Miasta Poręba - [1870]