Aktualności

Urząd Miasta=>Aktualności

Rozmiar tekstu: A A A Wydrukuj artykuł


24-04-2015 08:20

Miejska Rada Biznesu w Porębie

Szanowni Państwo,

W związku z tworzeniem się Miejskiej Rady Biznesu w Porębie zapraszam serdecznie Przedsiębiorców z terenu miasta do udziału w pracach i spotkaniach tejże Rady. Rada jest dobrowolnym zrzeszeniem przedsiębiorców i działa na terenie Poręby we współpracy z władzami miasta. Swą działalność opiera na społecznej pracy zaangażowanych członków Rady. Jest ona utworzona w celu współdziałania władz miasta z przedstawicielami środowisk gospodarczych w kształtowaniu polityki gospodarczej oraz wypracowania metod i sposobu rozwoju lokalnej gospodarki. Głównymi zadaniami Miejskiej Rady Biznesu w Porębie będą:

  1. Wyrażanie oczekiwań oraz reprezentowanie interesów środowiska przedsiębiorców wobec władz samorządowych gminy Poręba.
  2. Opiniowanie projektów uchwał Rady Miasta Poręba mających szczególny wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej.
  3. Wyrażanie opinii oraz do podejmowania inicjatyw w sprawach dotyczących rozwoju społeczno-gospodarczego miasta, szczególnie w kwestii prowadzenia działalności gospodarczej i inwestycyjnej.
  4. Współpraca i pomoc pomiędzy firmami na terenie miasta.

Serdecznie zapraszam Przedsiębiorców, którzy zechcą podzielić się swoim doświadczeniem, pomysłami, spostrzeżeniami jak i problemami lokalnego biznesu do współpracy. Załączoną deklarację potwierdzającą chęć udziału w pracach Rady proszę składać w pokoju nr 1 w Urzędzie Miasta Poręba, ul. Dworcowa 1.

Istnieje również możliwość złożenia takiej deklaracji telefoniczne nr: 32/67 71 258 lub poprzez email: promocja@umporeba.pl

Pobierz dołączony plik
Nazwa dokumentuPobrano
1) Deklaracja Dokument WORD 253

Deklaracja przystąpienia do członkostwa
w Miejskiej Radzie Biznesu
Przepisz kod z obrazka

Wyświetlono: 4962 razy
Urząd Miasta Poręba - [1870]