Aktualności

Urząd Miasta=>Aktualności

Rozmiar tekstu: A A A Wydrukuj artykuł


29-03-2012 20:54

Karol Hadrych wyróżniony w programie „Szansa na Sukces”

25 marca 2012 r. na antenie Telewizji Polskiej – program 2, odbyła się emisja programu muzycznego „Szansa na Sukces”. W gronie uczestników znalazł się mieszkaniec miasta Poręby – Karol Hadrych. Uczestnicy wykonywali piosenki z repertuaru ś.p. Bogusława Meca - jednego z najbardziej tajemniczych artystów polskiej sceny muzycznej. Jak się okazuje, było to, niestety, ostatnie telewizyjne nagranie Bogusława Meca - wziął udział w nagraniu "Szansy na sukces" na cztery dni przed śmiercią.

Karol Hadrych wykonał najbardziej znany przebój artysty „Jej portret” – „..naprawdę jaka jesteś nie wie nikt…”, za który otrzymał wyróżnienie.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że spośród tak wielu osób na castingu wybrano mnie do odcinka. Ale jeszcze bardziej się ucieszyłem, gdy dowiedziałem się, że będziemy wykonywać piosenki Bogusława Meca, którego twórczością fascynowałem się od lat. Dla mnie to chwila szczególna, gdyż poznałem Pana Bogusława Meca w roku 2006 podczas koncertu w Porębie i później długo utrzymywaliśmy kontakt mailowy. Los tak pięknie wszystko poukładał, że jeszcze przed Jego odejściem, było nam się dane spotkać w programie telewizyjnym. Myślę, że „nie ma przypadków”. Jak mówił sam artysta: wszystko ma swój cel i sens. Dlatego udział w programie Szansa na Sukces i wykonanie w Jego obecności utworu „Jej portret”, uważam jako szczególną chwilę w moim życiu – ocenia Karol Hadrych.

Wszystkich, którzy nie mieli okazji oglądać programu zapraszamy na stronę internetową http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muzyczne/szansa-na-sukces


Wyświetlono: 1242 razy
Urząd Miasta Poręba - [1870]Urząd Miasta Poręba - [1870]